Перейти к содержимому


Фотография

чрезвычайные ситуации и планирование


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 34

#31 OFFLINE   AndreyR

AndreyR

    Участник форума

  • Участники
  • PipPip
  • 82 сообщений
    Активность: 11 июня 2018 15:11

Отправлено 10 Июнь 2016 - 16:07

 

лист ДСНС  06.03.201517-3/739  "МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо порядку складання планів реагування у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах, установах та організаціях"

 

Добрый день.

 

У кого есть, скиньте пожалуйста это письмо...

 

 

 

Вы серьезно?

Первая же ссылка в поисковике: http://www.zhytomyr....reagyvannya.pdf

 

Меня интересует непосредственно письмо, а в открытом доступе находится только приложение к письму (методические рекомендации).


  • 0

#32 OFFLINE   AndreyR

AndreyR

    Участник форума

  • Участники
  • PipPip
  • 82 сообщений
    Активность: 11 июня 2018 15:11

Отправлено 10 Июнь 2016 - 16:20

Добрый день.

 

ст. 130 Кодекса гражданской защиты обязывает предприятие разработатьь и утведить План реагування...

 

Однако, насколько я понимаю, нормативно-правового акта, обязывающего согласовывать это план в ДСНС не существует.

 

Существуют только Письмо ДСНС України №17-3/739 от 06.03.2015 в приложении к которому  "Методические рекомендации..." указно:

 

" ... ІV етап  узгодження та затвердження плану.

 

На цьому етапі проект плану проходить узгодження в заінтересованих центральних або місцевих органах виконавчої влади, органах управління та організаціях, підписується та подається на затвердження відповідній посадовій особі."

 

На сколько правомерно требование ДСНС согласовать ПЛАН, если письмо не является нормативно-правовым актом.

 

У кого есть непосредственно письмо ДСНС України №17-3/739 от 06.03.2015, а не приложение к нему.

 

Спасибо.


Сообщение отредактировал AndreyR: 10 Июнь 2016 - 16:20

  • 0

#33 OFFLINE   AndreyR

AndreyR

    Участник форума

  • Участники
  • PipPip
  • 82 сообщений
    Активность: 11 июня 2018 15:11

Отправлено 24 Июнь 2016 - 12:24


У кого есть непосредственно письмо ДСНС України №17-3/739 от 06.03.2015, а не приложение к нему.

 

Коллеги, ни у кого нет текста указанного письма? :o


  • 0

#34 OFFLINE   otbgmz

otbgmz

    Эксперт

  • Участники
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 221 сообщений
    Активность: 15 нояб. 2017 11:04
  • Пол:Мужчина
  • Город:п.г.т. Курульки

Отправлено 24 Июнь 2016 - 21:54

Коллеги, ни у кого нет текста указанного письма ДСНС України №17-3/739 от 06.03.2015,?
 

Да кому нужно это фэйковое письмо. Это всего лишь письмо, и не является законодательно нормативным актом. Место, этого письма и приложения к нему, в "мусорке".

Основание п.2. Порядок розроблення планів визначається Кабінетом Міністрів України.Стаття 130. Планування діяльності єдиної державної системи цивільного захисту http://zakon3.rada.g...w/5403-17/page6

Укажите этот порядок (утверждённый каб мином). А до той поры как нет утверждённого порядка всё это писание ДСНС - просто очередная их "забаганка"


  • 0

#35 OFFLINE   rosi48

rosi48

    Участник форума

  • Участники
  • PipPip
  • 203 сообщений
    Активность: 09 окт. 2018 20:25
  • Пол:Мужчина
  • Город:Харьков

Отправлено 26 Июнь 2018 - 11:04

 

чи потрібно ...... розділяти інструктаж на інструктажі з цивільного захисту та інструктажі з пожежної безпеки?????
 

Розділяти не потрібно. Берете та аналізуете (осміслюете ) фразу : "У разі прийняття на роботу особа за місцем роботи проходить інструктаж з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях." абз. 1; п. 11; "ПОРЯДОК здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях" http://zakon3.rada.g...show/444-2013-п

 

А згідно з "Інструктаж та перевірка знань проводяться у порядку, визначеному підприємством, установою та організацією на основі вимог нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту." абз. 3; п. 11; ""ПОРЯДОК...."   але, в в даний час відсутні нормативно-правоі актіи, у сфері цивільного захисту, у яких чітко прописані вимоги що до порядку проведення інструктажу та перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

 

 

 

Чим це регламентовано????

А ні чим не регламентований розділ інструктажу на інструктажі з цивільного захисту та інструктажі з пожежної безпеки.

 

Извиняюсь, хотелось бы понять как эти инструктажи обозвать. и периодичность проведения  Вот по охране труда четко написано вводний инструктаж, первичный, повторный и так далее и соответственно указаны сроки проведения,   а вот как с инструктажами  з цивільного захисту та з пожежної безпеки. 


  • 0